Leżaki reklamowe i parawany plażowe

Leżaki reklamowe

Oferta dla Państwa to leżaki reklamowe wykonane z drewna bukowego oraz nadrukiem na mocnej tkaninie o wysokiej gramaturze, które zapewnią trwałość i komfort użytkowania. Nadruk na leżakach jest wysokiej jakości i dokładnie odwzorowuje logotypy, znaki reklamowe i kolory, co czyni je idealnym narzędziem do promocji Państwa marki. Szybka dostawa w kraju gwarantuje, że leżaki będą dostępne w krótkim czasie po złożeniu zamówienia. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i złożyć zamówienie na niezapomniane leżaki reklamowe
Leżaki z indywidualnym nadrukiem, z nadrukiem reklamowym , z dowolnie drukowanym wzorem
Wykonane na tkaninach poliestrowych metodą sublimacji. Minimalna gramatura tkaniny używanej do leżaków to 200g/m². Tkanina najczęściej jest powlekana i odporna na całkowite przemakanie. 
Sam system leżakowy wykonany z drewna bardzo łatwy w rozkładaniu. Każde siedzisko posiada na dole i u góry tunele , w które wsuwa się specjalne patyczki. Następnie umieszcza się je w otworach leżaka. Po zawinięciu tkaniny leżak gotowy do użytku.
Produkowane przez nas leżaki posiadają zadruk na całej szerokości tkaniny, a nie tylko na małym kawałku.
Leżaki z podłokietnikiem oraz bez

 z podłokietnikiem 109 zł netto szt 

 bez podłokietnika 99 zł netto szt 

Leżak 1 Leżak 2 Leżak 3 Leżak 4

Łatwy montaż

Leżak wysyłamy do Klienta w całości. Nie trzeba nic skręcać. Zakładasz tylko tkaninę.

Haczyki Patyczek

Wymiary leżaka

Parawany plażowe 

Wykonane z grubej mało przewiewnej dzianiny poliestrowej 200 g/m².Drukujemy efektowne wzory wykonane przez naszych grafików jak i te nadesłane przez klienta. Może pełnić dodatkową funkcję jako system eksponujący reklamę Państwa firmy lub produktu.
Oferujemy parawany drukowane od trzech do sześciu segmentów . Miedzy poszczególnymi segmentami stosujemy zaostrzone  style drewniane o długości ok 1,2 m