Flaga Polski drukowana

Wykonana z tkaniny flagowej poliestrowej o gramaturze 115g. Jest to najbardziej popularna tkanina do wydruku flag. Flaga Polski drukowana jest za pomocą technologi sublimacji.
Wydruk wygrzewany w specjalnym kalandrze w wysokiej temperaturze w celu utrwalenia koloru. Następnie flaga Polski obszywana jest mocnymi nićmi poliestrowymi. Kolejnym krokiem jest pranie flag w celu zmycia nadmiaru tuszu po procesie produkcji.
Flagi Polski drukowane dostępne są w następujących rozmiarach:
  70 cm x 110 cm
  100 cm x 150 cm
  150 cm x 240 cm
Wykończenie flag są w standardzie oraz nie wpływają na cenę flagi. Do wyboru jest kilka rodzajów wykończeń.
Tunel – najczęściej stosowane rozwiązanie przy wykańczaniu flag. Tunel szyty jest na płasko na 5 cm, z reguły zaszyty od góry. Ten typ wykończenia flagi polski stosowany jest gdy flaga ma zawisnąć na fasadzie budynku na stylu drewnianym.
Metalowe oczka – idealnie nadają się, kiedy flaga ma być zawieszona na stojaku wewnątrz pomieszczenia lub gdy chcemy flagę przywiesić gdzieś na balkonie, barierce np: podczas meczów.
Oczka nabijane są w odstępach co 50 cm. Aby zapobiec strzępieniu się tkaniny prze nabiciem oczek wszywana jest taśma wzmacniająca i dopiero na niej nabijane są oczka.Karabinki- plastikowe haczyki na stałe zamontowane przy flagach za pomocą taśm wzmacniających. Dzięki takiemu rozwiązaniu, karabinki nie wypadną i stabilnie będą trzymały flagę.