Flaga Polski zszywana

[vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]
Wykonana z tkaniny flagowej poliestrowej o gramaturze 115g. Jest to najbardziej popularna tkanina do wydruku flag. Flaga Polski zszywana z dwóch kawałków materiału w kolorze czerwonym oraz białym.
Następnie flaga Polski obszywana jest mocnymi nićmi poliestrowymi.
Flagi Polski zszywane dostępne są w następujących rozmiarach:
  70 cm x 110 cm
  100 cm x 150 cm
  150 cm x 240 cm
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”5567,14,13″ img_size=”200×200″ title=”Rodzaje wykończeń”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]
Tunel – najczęściej stosowane rozwiązanie przy wykańczaniu flag. Tunel szyty jest na płasko na 5 cm, z reguły zaszyty od góry. Ten typ wykończenia flagi polski stosowany jest gdy flaga ma zawisnąć na fasadzie budynku na stylu drewnianym.
Metalowe oczka – idealnie nadają się, kiedy flaga ma być zawieszona na stojaku wewnątrz pomieszczenia lub gdy chcemy flagę przywiesić gdzieś na balkonie, barierce np: podczas meczów.
Oczka nabijane są w odstępach co 50 cm. Aby zapobiec strzępieniu się tkaniny prze nabiciem oczek wszywana jest taśma wzmacniająca i dopiero na niej nabijane są oczka.Karabinki- plastikowe haczyki na stałe zamontowane przy flagach za pomocą taśm wzmacniających. Dzięki takiemu rozwiązaniu, karabinki nie wypadną i stabilnie będą trzymały flagę.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]