Flaga Polski z godłem

Flaga Polski z godłem drukowana za pomocą technologi sublimacji. Wydruk wygrzewany w specjalnym kalandrze w wysokiej temperaturze w celu utrwalenia koloru. Następnie flagi prane i obszywane. kolejnym etapem produkcji jest pranie i obszywane flag. Flagi Polski z godłem obszywane są za pomocą nici poliestrowych. Godło na fladze polski jest wydrukowane w wysokiej jakości dzięki czemu nawet drobne elementy są widoczne.
Flaga Polski z godłem dostępna jest w wymiarach
  70 cm x 110 cm
  100 cm x 150 cm
 
Wykończenie flag są w standardzie oraz nie wpływają na cenę flagi. Do wyboru jest kilka rodzajów wykończeń.
  Tunel – najczęściej stosowane rozwiązanie przy wykańczaniu flag. Tunel szyty jest na płasko na 5 cm, z reguły zaszyty od góry. Ten typ wykończenia flagi polski stosowany jest gdy flaga ma zawisnąć na fasadzie budynku na stylu drewnianym.
 Metalowe oczka – idealnie nadają się, kiedy flaga ma być zawieszona na stojaku wewnątrz pomieszczenia lub gdy chcemy flagę przywiesić gdzieś na balkonie, barierce np: podczas meczów. Oczka nabijane są w odstępach co 50cm. Aby zapobiec strzępieniu się tkaniny prze nabiciem oczek wszywana jest taśma wzmacniająca i dopiero na niej nabijane są oczka.
 Karabinki- plastikowe haczyki na stałe zamontowane przy flagach za pomocą taśm wzmacniających. Dzięki takiemu rozwiązaniu, karabinki nie wypadną i stabilnie będą trzymały flagę.